2018. gada 23. sept. Sorry, your browser does not support inline SVG.


BE THE MEISTER

jager

BE THE MEISTER DJ sacensību nolikums

Online pieteikšanās: 25.09 – 05.10 23:59!

Online balsojums: 08.10 – 14.10 23:59!

Fināls: 27.10!

Šis nolikums nosaka Jägermeister Latvija un Rīgas DJ Skolas organizētā pasākuma pieteikšanās kārtību un atlases procesu.Izpildītājs šī nolikuma izpratnē ir vismaz 18 gadus veca, rīcībspējīga persona, Latvijas pilsonis vai Latvijas nepilsonis (ar nepilsoņa statusu), kura pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvijas Republika. Seko līdzi Jägermeister Latvija Facebook profilam, lai sekotu līdzi jaunākajām aktualitātēm un informāciju par pasākumu un konkursa jaunumiem.

ONLINE PIETEIKŠANĀS

1. Sagatavo 10 minūšu DJ miksu un sūti download linku uz skola@rigasdjskola.lv;
2. Miksa nosaukums sastāv no "Tavs DJ vārds" - “Jagermeister DJ konkurss”;
3. E-pastam pievieno miksā iekļauto skaņdarbu nosaukumus (tracklist) un īsu aprakstu par sevi;
4. Mikss nedrīkst būt iepriekš publicēts.

Pieredzējusi žūrija rūpīgi izvērtēs katru iesniegumu un izveidos TOP 12 mākslinieku izlasi, kuri tiks izvirzīti nākamajai kārtai.

1.kārtas balsojumā izvēlētie mākslinieki tiks apkopoti un paziņoti 8. oktobrī plkst. 10:00 Jägermeister Latvija Facebook kontā ONLINE BALSOJUMS 8. oktobrī Rīgas DJ skolas žūrijas 1. kārtas balsojumā izvēlētie TOP 12 labākie miksi tiks publicēti Rīgas DJ skolas Mixcloud profilā un nodoti publiskai balsošanai līdz 14. oktobra 23:59 (ieskaitot) Rīgas DJ skolas mājas lapā www.rigasdjskola.lv pēc Latvijas laika.

Balsot par savu mīļāko mākslinieku ir iespējams tikai 1x no vienas IP adreses. 2. kārtas rezultāti sastāv no 50% online balsojuma un 50% žūrijas vērtējuma. Top 6 māksliniekiem būs iespēja piedalīties konkursa finālā.

Katram no Top 6 dalībniekiem būs nepieciešams uzstādies dzīvās auditorijas un žūrijas priekšā ar 15 min garu setu.

Katram dalībniekam būs iespēja izpausties pēc savas patikas gan mūzikas, gan aparatūras ziņā. Galvenais faktors – jo interesantāks sets, jo lielāka iespēja uzvarēt. Dalībnieks var atteikt savu dalību pasākumā, laicīgi par to paziņojot konkursa organizētāju komandai līdz 21. oktobrim, tādējādi atsakoties no galvenās balvas saņemšanas.

BALVAS

Pioneer DDJ-XP1 ar pilnu rekordbox dj un rekordbox dvs programmatūras licenci + pārnēsājamā soma.

Jägermeister DJ Ambassador tituls uz vienu gadu.

DJ būs iespēja piedalīties un spēlēt dažādos Jägermeister Latvija rīkotos pasākumos (tiks nodrošināti vismaz 10 dažāda mēroga pasākumi gada ietvaros), mākslinieks tiks popularizēts caur visiem Jägermeister mediju kanāliem, būs iespēja saņemt atbalstu savu projektu un pasākumu realizācijai.

Apmaksāts brauciens 2019. gada pavasarī uz unikālu DJ pasākumu Berlīnē.

Par Pioneer DDJ-XP1
Ražotāja mājas lapā ŠEIT