2018. gada 4. jūn. Sorry, your browser does not support inline SVG.

Bērnu DJ nometnes šovasar!

Rīgas DJ skola vasaras brīvlaikā organizē dienas DJ nometni bērniem vecumā no 6-14 gadiem. Tāpat kā iepriekšējās vasarās, arī šogad organizēsim 2 nometnes augustā.

_EDD5728.jpg

Bērnu DJ nometņu datumi: 6. - 10. augusts un 13. -17. augusts
Vecums: 6-14
Darba laiks: 10:00-17:00
Bērnu skaits: 10-15
Cena: 200 EUR + PVN (ēdināšana iekļauta) vai 40 EUR/dienā + PVN
Nometnes mērķis: atraktīvi un bērnu vecumam piemēroti veicināt dalībnieku vispusīgu attīstību caur mūziku, mākslu un jaunākajām tehnoloģijām.
Nometnes vadītāji: Rīgas DJ skolas pasniedzēji Kaspars Dabra (DJ DUB:RA) un Kristiāna Kalniņa (Crystal Sound System), pedagoģiskais atbalsts un izglītojošas rotaļas - Madlēna Štauere
Adrese: Rīgas DJ skola, Ģertrūdes ielā 3
Kontakti informācijai: 26836881 (Kaspars) / 29374713 (Kristiāna) / skola@rigasdjskola.lv

Nometnes laikā bērni iepazīsies ar šobrīd aktuālo DJ aparatūru, veidos savus priekšnesumus, apgūs prasmi uzstāties auditorijas priekšā, attīstīs ritma izjūtu, piedalīsies radošajās darbnīcās ar Latvijā populāriem dīdžejiem, dosies ekskursijā uz radio SWH un NABA, mācīsies organizēt ballīti vienaudžiem. Piecu dienu ietvaros bērni būs apguvuši dīdžejinga pamatus un ieguvuši jaunus draugus, hobiju, iemaņas un idejas radošai brīvā laika pavadīšanai.

Pieteikšanās, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU

Screen Shot 2016-05-20 at 14.36.29.jpg

NOMETNES PROGRAMMA:

Pirmdiena

• 10:00 Iepazīšanās ar citiem nometnes dalībniekiem, pasniedzējiem.
  • Vārdu spēle
  • Rīgas DJ skolas telpu iepazīšana
  • Bērnu pirmā saskarsme ar DJ aparatūru - vinila plašu atskaņotāji, CD atskaņotāji un DJ kontrolieri.
  • Uzdevums: Bērnu eksperimenti ar skaņu un aparatūras iespējām pasniedzēju vadībā. Mikrofona iepazīšana.
  • 13:00 Pusdienas
  • 14:00 Ekskursija uz producēšanas un ierakstu studiju. Dārzeņu pieslēgšana sensoriem un to izmantošana mūzikas radīšanai - alternatīva klasiskajam sintezatoram.
  • 17:00 Pirmās dienas noslēgums
  • Mājas darbs: sameklēt 10 mīļākās dziesmas un paņemt līdzi USB zibatmiņā.

Otrdiena

• 10:00 Enerģijas uzlādēšanas spēle
  • Pirmās nodarbības kopsavilkums un īss atkārtojums.
  • Uzdevums: Izveidot skolas datorā savu dziesmu mapīti un sagatavot to miksēšanai.
  • 13:00 Pusdienas
  • 14:00 Radošā darbnīca kopā ar Robertu Gobziņu. Dalībnieku iepazīšanās ar mūzikas instrumentiem: taures, svilpes, tamburīns, bungas. Mūzikas instrumentu integrēšana DJ miksā. Dažādu dzīvnieku pasaules skaņu (samplu) iestrādāšana populāru dziesmu aranžējumos.
  • 17:00 Otrās dienas noslēgums
  • Mājas darbs: atrast savu mīļāko mūzikas klipu Youtube.

Trešdiena

• 10:00 Enerģijas uzlādēšanas spēle.
  • Youtube sesija: katrs dalībnieks atskaņo savu mīļāko videoklipu. Diskusija.
  • Uzdevums: izpratnes veidošana par DJ miksa režiju un sagatavoto skaņdarbu loģisku secību sava priekšnesuma ietvaros
  • 13:00 Pusdienas
  • 14:00 Ekskursija uz radio SWH studiju, iepazīšanās ar radio DJ darba atmosfēru. Iepazīšanās ar radio personībām un dzīvā ētera novērošana. Sava radio raidījuma veidošanas radošā darbnīca un ierakstīšana.
  • 17:00 Trešās dienas noslēgums

Ceturtdiena

• 10:00 Enerģijas uzlādēšanas spēle
  • Uzdevums: Praktiskā nodarbība - mūzikas miksa tehnikas slīpēšana.
  • Triki un padomi no pasniedzēju puses.
  • 13:00 Pusdienas
  • 14:00 Ekskursija uz klubu. Savu DJ miksu atskaņošana uz lielās skaņas un ģenerālmēģinājums nometnes noslēguma pasākumam.
  • 17:00 Ceturtās dienas noslēgums

Piektdiena

• 10:00 Enerģijas uzlādēšanas spēle.
  • Viesis - Latvijas labākais vinila plašu skrāpētājs DJ Aspirins ar scratch priekšnesumu
  • 13:00 Pusdienas
  • 14:00 Noslēguma mēģinājumi mēģinājumi bērnu DJ miksiem. Sagatavoto DJ priekšnesumu atkārtošana.
  • Telpu dekorēšana
  • 15:00 Nometnes noslēguma ballīte ar bērnu DJ priekšnesumiem