2018. gada 4. apr. Sorry, your browser does not support inline SVG.


"Rīgas DJ skolas" x "Pioneer DJ" MIXTAPE konkurss 2018

Piedalies Mixtape konkursā un laimē vērtīgu balvu!

"Rīgas DJ skola" sadarbībā ar "Pioneeer DJ" izsludina Mixtape konkursu ar galveno balvu - rekordbox dj un dvs kontrolieri Pioneer DDJ-XP1! Ikgadējais Mixtape konkurss jau kļuvis par tradīciju un notiks ceturto reizi.

Pioneer savu slavu DJ pasaulē izcīnījis ar augstās klases DJ mikseriem un CD atskaņotājiem, kas kļuvuši par industrijas standartu. Gadu gaitā Pioneer radījuši pilnu DJ tehnikas spektru, tostarp lieliskus DJ kontrolierus, kļūstot par TOP zīmolu produktu vispārējās kvalitātes un moderno funkciju dēļ!

KONKURSA NOTEIKUMI

Dalība
1. Sagatavo 15 minūšu DJ miksu un līdz 30. aprīlim (ieskaitot) sūti download linku uz skola@rigasdjskola.lv;
2. Miksa nosaukums sastāv no “Tavs DJ vārds” - “Rīgas DJ skolas un Pioneer Mixtape konkurss”;
3. E-pastam pievieno miksā iekļauto skaņdarbu nosaukumus (tracklist) un īsu aprakstu par sevi;
4. Mikss nedrīkst būt iepriekš publicēts.
 
Vērtēšana
1. Miksos tiks vērtēta iekļauto mūzikas žanru daudzveidība, miksa dinamika un tehnika;
2. 14. maijā  Rīgas DJ skolas/Pioneer žūrijas 1. kārtas balsojumā izvēlētie 10 labākie miksi tiks publicēti Rīgas DJ skolas Mixcloud profilā un nodoti publiksai balsošanai līdz 31. maija 23:59 (ieskaitot) Rīgas DJ skolas mājas lapā www.rigasdjskola.lv pēc Latvijas laika;
3. Konkursa noslēgums un rezultāti - 4. jūnijā Rīgas DJ skolas mājas lapā www.rigasdjskola.lv;
4. Klausītāju balsojums internetā un Rīgas DJ skolas/Pioneer žūrijas balsojuma proporcija - 50:50.

Balva
Pioneer DDJ-XP1 ar pilnu rekordbox dj un rekordbox dvs programmatūras licenci.

Par Pioneer DDJ-XP1
Ražotāja mājas lapā ŠEIT