2018. gada 15. okt. Sorry, your browser does not support inline SVG.


''BE THE MEISTER'' Finālisti

Klausītāji un žurija ir izlēmusi - ''BE THE MESTER'' DJ konkursa finālā tiek....

FINĀLS 27.10 K.K. FON STRICKA VILLĀ, Aristida Briāna iela 9

Katram no Top 6 dalībniekiem būs nepieciešams uzstādies dzīvās auditorijas un žūrijas priekšā ar 15 min garu setu.

Katram dalībniekam būs iespēja izpausties pēc savas patikas gan mūzikas, gan aparatūras ziņā. Galvenais faktors – jo interesantāks sets, jo lielāka iespēja uzvarēt. Dalībnieks var atteikt savu dalību pasākumā, laicīgi par to paziņojot konkursa organizētāju komandai līdz 21. oktobrim, tādējādi atsakoties no galvenās balvas saņemšanas.

BALVAS

Pioneer DDJ-XP1 ar pilnu rekordbox dj un rekordbox dvs programmatūras licenci + pārnēsājamā soma.

Jägermeister DJ Ambassador tituls uz vienu gadu.

DJ būs iespēja piedalīties un spēlēt dažādos Jägermeister Latvija rīkotos pasākumos (tiks nodrošināti vismaz 10 dažāda mēroga pasākumi gada ietvaros), mākslinieks tiks popularizēts caur visiem Jägermeister mediju kanāliem, būs iespēja saņemt atbalstu savu projektu un pasākumu realizācijai.

Apmaksāts brauciens 2019. gada pavasarī uz unikālu DJ pasākumu Berlīnē.

Par Pioneer DDJ-XP1
Ražotāja mājas lapā ŠEIT